לא לכולנו יש זמן לבשל לאורחים ולפעמים אנחנו נזקקים לשירותי קייטרינג, אנו נשמח לבשל בשבילכם!

אם אתם מחפשים קייטרינג שמספק אוכל במשקל לכל מטרה, כי אתם מעוניינים ששירותי אספקת אוכל במשקל יספקו לכם מטעמים איכותיים ומקוריים ואם חשוב לכם כי רכישת אוכל המשקל תיעשה מתוך מבחר עשיר ומגוון של מטעמים שיענו על כל הטעמים, מקומכם בין לקוחותיו של קייטרינג "דש אירועים גן הכפר" ספקית אוכל במשקל שתשמח לעמוד לשרותכם לכל מטרה.

אוכל במשקל לשבת
לא לכולם יש היום זמן לבשל שעות ארוכות לפני שבת. החיים המודרניים מצריכים אותנו לעבוד שעות ארוכות והמשפחה דורשת לטפל בסידורים רבים ולא נשאר זמן לבישולים. על מנת לסייע לכם להעביר שבתות טעימות גם כשאין לכם זמן לבשל לשבת, חברת "דש אירועים גן הכפר" מציעה מכירת אוכל במשקל לכל מטרה. התפריט של אוכל במשקל לשבת שמציעה הקייטרינג "דש אירועים גן הכפר" הוא עשיר ומגוון והוא בנוי ממטעמי עדות ומאוכל כשר מכל הסוגים שיתאים לכולם. מנות קרות וחמות, מנות ראשונות ועיקריות, מנות חלביות ובשריות, מנות דגים ועוד הרבה אחרות מוצעות במסגרת שירותי אוכל במשקל של "דש אירועים גן הכפר".

אוכל במשקל לאירועים
אם אתם מתכננים אירוע עסקי, ארוחת צוות במשרד או חגיגת יום הולדת עבור עמיתים, אוכל במשקל של "דש אירועים גן הכפר" יהיה אחראי על החוויה הקולינארית של האירוע. ממולאים טריים, קוסקוס ופשטידות, מבחר לחמים ותבשילים, כל אוכל במשקל שתזמינו מ"דש אירועים גן הכפר" יסופק בזמן כשהוא ארוז בצורה מקצועית וכל מה שיישאר לכם לעשות הוא להגיש את האוכל וליהנות.

אוכל במשקל למשפחה
אם יש לכם משפחה גדולה, רכישת אוכל במשקל חוסך הרבה זמן שצריך בשביל קניית מצרכים ובישולים. אם אתם מתכננים לחגוג עם המשפחה יום הולדת או חגיגה אחרת, אוכל במשקל של "דש אירועים גן הכפר" יבטיח לכם כי כולם יהיו מרוצים ושבעים ואתם תיהנו, כי אוכל במשקל של "דש אירועים גן הכפר" מותאם לכל מטרה ותוכלו להרכיב את התפריט בעצמכם מהמבחר המגוון שמציעה החברה.

על תבלו יום שלם במטבח כדי להפתיע את כולם, הזמינו אוכל במשקל מ"דש אירועים גן הכפר" והפתיעו את כולם במאכלים איכותיים שלא ישאירו אף אחד אדיש לטעמיו.

הצוות המקצועי שלנו עומד לרשותכם וישמח להעניק לכם את השירות המסור ביותר.


כתובת: מודיעין

טלפון להזמנות: 052-9709225

פקס: 03-9478179

מייל: ganbakfardash@gmail.com

דילוג לתוכן